• Skoncentrowanie na małych transakcjach

  Riverside jest jedyną globalną firmą private equity skoncentrowaną wyłącznie na mniejszych transakcjach na rynku przedsiębiorstw średniej wielkości.

  Dowiedz Się Więcej

  Zajmujemy się tylko małymi transakcjami

  Firma Riverside rozwijała się i dostosowywała do warunków rynkowych na wiele różnych sposobów od 1988 r., jednak jeden aspekt pozostawał niezmienny: Zajmujemy sie tylko małymi transakcjami.

  Riverside jest jedyną globalną firmą private equity skoncentrowaną wyłącznie na mniejszych transakcjach z segmentu rynku przedsiębiorstw średniej wielkości.

  W trakcie ponad 300 inwestycji, firma Riverside dopracowała podejście polegające na wykorzystywaniu najlepszych szans i wspomaganiu rozwoju, wykorzystując niezrównany potencjał ludzki oraz zasoby w celu inwestowania w mniejsze transakcje w środkowym segmencie rynku. Cele, doświadczenie oraz zasoby Riverside są nastawione na budowanie wartości.

 • Kierujemy się zasadami

  W Riverside dążymy do tego, aby nasza praca zawsze była źródłem doskonałych referencji

  Dowiedz Się Więcej

  Doskonałe referencje

  W firmie Riverside przestrzegamy ustalonych zasad biznesowych, które powodują, iż “nasza praca jest zawsze źródłem doskonałych referencji”. Uważamy, że to nie tylko ważne ze względów etycznych ale również biznesowych. Private equity to branża opierająca się na zaufaniu, zaś doskonałe referencje skutkują budową na przestrzeni lat trwałego zaufania.

  Inwestowanie z zasadami to nasze podejście do inwestowania i codziennej działalności, a także jeden z głównych czynników naszych sukcesów od 1988 r.

 • Doskonałe wyniki

  Riverside przyciąga jednych z bardziej wyrafinowanych inwestorów na świecie

  Dowiedz Się Więcej

  Eine herausragende Leistung

  Unikalne podejście do Private Equity

  Wyrafinowani inwestorzy wybierają Riverside, ponieważ oferujemy unikalne podejście do inwestowania i stosujemy je w sposób konsekwentny. Riverside oferuje cztery strategie inwestowania poprzez inwestycje w Ameryce Północnej, Europie oraz regionie Azji i Pacyfiku.

  Każda rodzina funduszy działa w oparciu o te same naczelne zasady biznesowe oraz strategię inwestowania. Riverside prezentuje podejście kup-i-buduj, inwestując w firmy, które posiadają pozycję liderów w branży, są rentowne i posiadają duże szanse rozwoju.

O Nas

Riverside jest globalną firmą private equity skoncentrowaną na inwestowaniu w przedsiębiorstwa z potencjałem wzrostowym o wartości do $400 milionów/€350 milionów. Globalne portfolio firmy obejmuje ponad 80 spółek. Od momentu powstania w 1988 r., Firma Riverside zainwestowała w ponad 470 transakcji.